Re: nincs cím 2011. március 31. 14:38 zeeh_ Előzmény: #367128 Nem megszállott, csak az általad korábban beírt link most nem működik. Csak kíváncsi voltam, hogy hol tartanak a srácok. 2500-on adagolja robot pajti, gyanús. Ebből 2500 alatti régió lesz napokon belül.