Re: nincs cím 2011. március 31. 14:26 zeeh_ Előzmény: #367104 Nini! Mit találtam! Jobb oldal, legalsó kamera. :) http://camera.xt.pl/ Egy másik kamera, amelyen szintén látható a Zlota, de ez a kamera 4 irányba lát, csak ki kell választani a megfelelőt, elég éles képet ad. http://panorama.um.warszawa.pl/