Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #367131

Most egy árban van a kinti meg az itthoni nagyjából.

Szerintem 2-3 napnál hosszabb ideig nem lehet nagy különbség a két árfolyam között.

Keresgéltem, de nem találtam erre vonatkozó szabályzatot.

De általában ennyi idő elteltével robot pajti mindig egymáshoz igazítja az árfolyamokat.