Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #367131Most egy árban van a kinti meg az itthoni nagyjából.
Szerintem 2-3 napnál hosszabb ideig nem lehet nagy különbség a két árfolyam között.
Keresgéltem, de nem találtam erre vonatkozó szabályzatot.
De általában ennyi idő elteltével robot pajti mindig egymáshoz igazítja az árfolyamokat.