Vételi begyengült hirtelen, 70 db a legnagyobb vétel 2 tételben.
Vételi begyengült hirtelen, 70 db a legnagyobb vétel 2 tételben.
Mondjuk most meg kivették a 9.6-on álldogáló pakkokat :)
(~7500db-ot)
Vagy ma vagy holnap szvsz nekimegy a résnek, és remélem utána irány vissza 10 euróra.
Nem akarom én nyomni, de úgy néz ki, hogy a kintiek akarják..
Az ellen meg nem tudunk mit tenni.
A kinti könyv vételi oldaláról kiálltak a pufferek (5000db, 4000db)...
Ha nyomod lefele, valoban toltheti. :)
En bealltam kisebb pakkokkal a res fole.
Kint öntenek egy nagy adagot, aztán pár db-al felkötik.
Szerintem leverik résig, biztos, hogy nem fogják hátrahagyni..
Szeretjük a réseket. :)
Azért az egy brutál nagy piros gyertya lenne, ha még ma összehozná.
Tisztán látszik, hogy a résre mennek, franciáknál már elemezték is, hogy résbetöltés várható.
Nem bírják megfordítani úgysem, akármekkora pakkokkal próbálják visszahúzni.
9.5
Még ma betölti a rést a végén? Az meleg pite lenne. :)
9,65 kint, ami azt jelenti, hogy rövidesen 2570 körül kell lennünk.
Ahogy nézegetem TA-n elképzelhető, hogy betölti a rést, vagy legalábbis megközelíti..
(Én dobtam 500db-ot.)