Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #365619

Tisztán látszik, hogy a résre mennek, franciáknál már elemezték is, hogy résbetöltés várható.

Nem bírják megfordítani úgysem, akármekkora pakkokkal próbálják visszahúzni.