Re: nincs cím 2011. március 28. 12:14 hAliG Előzmény: #365619 Tisztán látszik, hogy a résre mennek, franciáknál már elemezték is, hogy résbetöltés várható. Nem bírják megfordítani úgysem, akármekkora pakkokkal próbálják visszahúzni.