Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #365654

Nem akarom én nyomni, de úgy néz ki, hogy a kintiek akarják..

Az ellen meg nem tudunk mit tenni.

A kinti könyv vételi oldaláról kiálltak a pufferek (5000db, 4000db)...