Re: nincs cím 2011. március 28. 13:53 hAliG Előzmény: #365654 Nem akarom én nyomni, de úgy néz ki, hogy a kintiek akarják.. Az ellen meg nem tudunk mit tenni. A kinti könyv vételi oldaláról kiálltak a pufferek (5000db, 4000db)...