Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #365582

Ahogy nézegetem TA-n elképzelhető, hogy betölti a rést, vagy legalábbis megközelíti..

(Én dobtam 500db-ot.)