Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#365659 hAliG Előzmény: #365658

Vagy ma vagy holnap szvsz nekimegy a résnek, és remélem utána irány vissza 10 euróra.

Re: nincs cím

#365658 hAliG Előzmény: #365654

Nem akarom én nyomni, de úgy néz ki, hogy a kintiek akarják..

Az ellen meg nem tudunk mit tenni.

A kinti könyv vételi oldaláról kiálltak a pufferek (5000db, 4000db)...

Re: nincs cím

#365654 akpo7 Előzmény: #365601

Ha nyomod lefele, valoban toltheti. :)

En bealltam kisebb pakkokkal a res fole.

Re: nincs cím

#365648 hAliG Előzmény: #365627

Kint öntenek egy nagy adagot, aztán pár db-al felkötik.

Szerintem leverik résig, biztos, hogy nem fogják hátrahagyni..

Re: nincs cím

#365627 zeeh_ Előzmény: #365622

Szeretjük a réseket. :)

Azért az egy brutál nagy piros gyertya lenne, ha még ma összehozná.

Re: nincs cím

#365622 hAliG Előzmény: #365619

Tisztán látszik, hogy a résre mennek, franciáknál már elemezték is, hogy résbetöltés várható.

Nem bírják megfordítani úgysem, akármekkora pakkokkal próbálják visszahúzni.

Re: nincs cím

#365601 hAliG Előzmény: #365582

Ahogy nézegetem TA-n elképzelhető, hogy betölti a rést, vagy legalábbis megközelíti..

(Én dobtam 500db-ot.)

Re: nincs cím

#365582 Koffein Előzmény: #365572

a próféta szóljon belőled :) ha 3k felé megy akkor elgondolkodhatok, hogy dobjam.e otiliát vagy tartogassam még :)