Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #365627

Kint öntenek egy nagy adagot, aztán pár db-al felkötik.

Szerintem leverik résig, biztos, hogy nem fogják hátrahagyni..