2500 alatt én se, de nemsokára 3000 alatt se. Jó lenne már ezt a 3k alatti régiót elhagyni végre.
2500 alatt én se, de nemsokára 3000 alatt se. Jó lenne már ezt a 3k alatti régiót elhagyni végre.
vegyék csak, 2500alatt már nem nagyon akarom látni :)
Kint mintha kezdenének nagyobb tételeket megvenni felfelé...
Az lesz, csak idő kérdése. Szvsz a Q1-re fog teljesülni májusban a célár (amiről már most tudható, hogy igen jó lesz). 9 euro alá nem várnám már.
le kéne szúratni, hogy betltse a pénteki rést oszt go tovább fentebb :)
:DDD
2580
50 napos kint megfogta 15 percesen
Robot 2555-ön 2k-val, plusz sok-sok 100 db-os tétellel. Látványos.
egy ilyen tévedésért csák norisz csak annyit mondana, fej, vagy gyomor? :D
Nem, a magyart. :)
Szerinte teljesült a fordított fej-váll általa meghatározott 2750-es célára. Kint viszont még qrvára nem teljesült, úgyhogy ezen még dolgozhat a srác.
Rés környékére beállok. 2570-ről robot kiállt.
Csökkenünk
2610
9,7
Gondolom, Egon mai profitrelizálást ajánló elemzése is rátett egy lapáttal.
Úgy tűnik, kint is megindult a realizálás.
itthon semmi érdeklődés, kint meg lassan 18k forgalom.
2600-on 2k-val, 2615-ön 1400 db-bal támaszt
2650
Ebből bármi lehet még ma.
Elsőként a 6k körüli rés betöltésével elégedett lennék. :) Elég esélyes, hogy a pénteki rést a következő hetekben betölti és majd ezután indul meg a célig.
Most 1 hónapig hír elvileg nem jön, így jöhet a szokásos csorgás, oldalazás, de holnap még lehet benne egy up a nyitás után.
Ezeket Én is látom.
De ezen http://www.zonebourse.com/ORCO-PROPERTY-GRP-5263/analyse_technique-plein/ egy sincs, a péntekit leszámítva.