Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #365226

Elsőként a 6k körüli rés betöltésével elégedett lennék. :) Elég esélyes, hogy a pénteki rést a következő hetekben betölti és majd ezután indul meg a célig.

Most 1 hónapig hír elvileg nem jön, így jöhet a szokásos csorgás, oldalazás, de holnap még lehet benne egy up a nyitás után.