Regisztráció Elfelejtett jelszó

Orco

Re: nincs cím

#365572 zeeh_ Előzmény: #365566

2500 alatt én se, de nemsokára 3000 alatt se. Jó lenne már ezt a 3k alatti régiót elhagyni végre.

Re: nincs cím

#365559 zeeh_ Előzmény: #365558

Az lesz, csak idő kérdése. Szvsz a Q1-re fog teljesülni májusban a célár (amiről már most tudható, hogy igen jó lesz). 9 euro alá nem várnám már.

Re: nincs cím

#365555 zeeh_ Előzmény: #365554

:DDD

2580

50 napos kint megfogta 15 percesen

Robot 2555-ön 2k-val, plusz sok-sok 100 db-os tétellel. Látványos.

Re: nincs cím

#365552 zeeh_ Előzmény: #365551

Nem, a magyart. :)

Szerinte teljesült a fordított fej-váll általa meghatározott 2750-es célára. Kint viszont még qrvára nem teljesült, úgyhogy ezen még dolgozhat a srác.

Rés környékére beállok. 2570-ről robot kiállt.

Re: nincs cím

#365548 zeeh_ Előzmény: #365547

Csökkenünk

2610

9,7

Gondolom, Egon mai profitrelizálást ajánló elemzése is rátett egy lapáttal.

Úgy tűnik, kint is megindult a realizálás.

Re: nincs cím

#365543 zeeh_ Előzmény: #365542

2600-on 2k-val, 2615-ön 1400 db-bal támaszt

2650

Ebből bármi lehet még ma.

Re: nincs cím

#365404 zeeh_ Előzmény: #365226

Elsőként a 6k körüli rés betöltésével elégedett lennék. :) Elég esélyes, hogy a pénteki rést a következő hetekben betölti és majd ezután indul meg a célig.

Most 1 hónapig hír elvileg nem jön, így jöhet a szokásos csorgás, oldalazás, de holnap még lehet benne egy up a nyitás után.

Re: nincs cím

#365229 Koffein Előzmény: #365226

Légyszi :)

A bét-en szereplő Orco grafikonon nagyon sok rés van, de a francia tőzsdén szereplő grafikonon nincs már rés, mert mindet betöltötte. Vagyis van, a pénteki, ami még nincs betöltve, de befogja hamarosan. Én erre értettem, hogy nincs rés. :)