Re: nincs cím 2011. március 28. 9:50 zeeh_ Előzmény: #365558 Az lesz, csak idő kérdése. Szvsz a Q1-re fog teljesülni májusban a célár (amiről már most tudható, hogy igen jó lesz). 9 euro alá nem várnám már.