Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #365558

Az lesz, csak idő kérdése. Szvsz a Q1-re fog teljesülni májusban a célár (amiről már most tudható, hogy igen jó lesz). 9 euro alá nem várnám már.