Re: nincs cím
Koffein Előzmény: #365226Légyszi :)
A bét-en szereplő Orco grafikonon nagyon sok rés van, de a francia tőzsdén szereplő grafikonon nincs már rés, mert mindet betöltötte. Vagyis van, a pénteki, ami még nincs betöltve, de befogja hamarosan. Én erre értettem, hogy nincs rés. :)