Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: hl

#329975 Ricsi Előzmény: #329973

Adtam otit, hatit, mol-t, nem vagyok én milliárdos... Csak telko longom van, de arra is kell a pénz

A felfelé kör azt feltét…

#329974 Ricsi

A felfelé kör azt feltételezi, hogy vannak, akik abban bíznak, 1-2 nap alatt megoldódik a helyzet. Nem tudom, komoly tőkével van-e most olyan a piacon.

Re: hl

#329973 Waszeitung Előzmény: #329965

Ilyet se olvastam még tőled hogy ki leszel feszítve teljesen :D

20e buxnak fognia kell,bár a mostani szint is tartott már néhányszor...

Minden blue törte a múltkori aljat szvsz lehet itt még lentebb is.

Re: hl

#329972 Ricsi Előzmény: #329966

Én nem értek hozzá...

De azt tudom, ennyire kifeszítve nem szívesen mennék át hétfőre, de ha muszáj...

végülis az átlagom nem rossz, 21 400lesz, ha 600-on is adok, annyira fent csak nem nyitunk hétfőn :)

Re: hl

#329967 Csilla76 Előzmény: #329965

van esély arra, hogy ha kinyit usa tovább esünk? vonják ki a tőkét innen?

vagy hogy most ilyen nagyon kaki helyzet van ,és mindenki lefele várja még, lesz egy szívatós kör? kitelik tőlük.

Re: hl

#329966 akpo7 Előzmény: #329952

Nem akarok belerangatni hulyesegbe senkit, de ha ez most egy zaszlo epitgetes ebben a 250 pontos savban, akkor alatta eleg sok hely van, ha ki tud belole lepni lefele.

Re: hl

#329965 Ricsi Előzmény: #329959

Én is örülnék ma a 20K-nak :D

20 600-nál teljesen ki leszek feszítve, így lehet, ha azt elérjük, valamennyit mindenképpen lezárok majd, mert hosszú a hétvége. Mondjuk a fiúkat sosem zavarta a tőzsde, amiatt nem hiszem, hogy változtatnának valamit is.

Re: hl

#329959 Waszeitung Előzmény: #329949

Köszönöm akkor berakom 21e fölé,bár nem bánnám ha lefelé eltávolodnánk ettől a szinttől lefelé mert egész pozit nem szívesen vinném tovább ebben a magasságban.

Re: hl

#329956 Csilla76 Előzmény: #329952

igen, erre emlékszem, és én is mindig erre számítottam, de ma ez nem jött be. és ha sok az eladó, furcsa, mert régebben felszúrt ami mostanában nem jellemző.

Re: hl

#329952 Ricsi Előzmény: #329950

Esély mindenre van, de most kicsit kicsi...

Megfordulhat a hangulat 1 perc alatt...

Pár hónapja otit kiakasztották -15%-on, ott volt egy zsák eladó, és 2-3 perc alatt felvitték 100 pontot.