Re: hl 2010. november 26. 12:44 Csilla76 Előzmény: #329949 de ha ott sok az eladó, akkor sincsen esély, hogy fentebb húzza az indexet? esetleg fel fog szúrni oda? bár ha vevő nincsen, akkor nincsen esély.