Re: hl 2010. november 26. 12:37 Ricsi Előzmény: #329947 990 fölött sok az eladó, vagy fölé tedd a stop-ot (mint én), vagy jóval alá, bár ott meg nincs helyed... Csak segíteni akarok, mert a brokim ellát oda...