Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: hl

Csilla76 Előzmény: #329965

van esély arra, hogy ha kinyit usa tovább esünk? vonják ki a tőkét innen?

vagy hogy most ilyen nagyon kaki helyzet van ,és mindenki lefele várja még, lesz egy szívatós kör? kitelik tőlük.