Re: hl 2010. november 26. 13:11 Csilla76 Előzmény: #329965 van esély arra, hogy ha kinyit usa tovább esünk? vonják ki a tőkét innen? vagy hogy most ilyen nagyon kaki helyzet van ,és mindenki lefele várja még, lesz egy szívatós kör? kitelik tőlük.