Re: hl
Ricsi Előzmény: #329959Én is örülnék ma a 20K-nak :D
20 600-nál teljesen ki leszek feszítve, így lehet, ha azt elérjük, valamennyit mindenképpen lezárok majd, mert hosszú a hétvége. Mondjuk a fiúkat sosem zavarta a tőzsde, amiatt nem hiszem, hogy változtatnának valamit is.