Re: hl
Waszeitung Előzmény: #329949Köszönöm akkor berakom 21e fölé,bár nem bánnám ha lefelé eltávolodnánk ettől a szinttől lefelé mert egész pozit nem szívesen vinném tovább ebben a magasságban.
Köszönöm akkor berakom 21e fölé,bár nem bánnám ha lefelé eltávolodnánk ettől a szinttől lefelé mert egész pozit nem szívesen vinném tovább ebben a magasságban.