Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: hl

Waszeitung Előzmény: #329949

Köszönöm akkor berakom 21e fölé,bár nem bánnám ha lefelé eltávolodnánk ettől a szinttől lefelé mert egész pozit nem szívesen vinném tovább ebben a magasságban.