Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: hl

#329950 Csilla76 Előzmény: #329949

de ha ott sok az eladó, akkor sincsen esély, hogy fentebb húzza az indexet? esetleg fel fog szúrni oda? bár ha vevő nincsen, akkor nincsen esély.

Re: hl

#329949 Ricsi Előzmény: #329947

990 fölött sok az eladó, vagy fölé tedd a stop-ot (mint én), vagy jóval alá, bár ott meg nincs helyed...

Csak segíteni akarok, mert a brokim ellát oda...

hl

#329947 Waszeitung

20800 magasságában bővítettem,adjuk meg az esélyt a további zakónak...bár zúgtunk szépen,de Rg ölég érdekes áll.960 magasságában stop,nem szeretnék belefutni vmi hülye meghúzásba és ugye nem elég magasról vannak :(

Délután nem nagyon leszek,Bud is megy a sógorokhoz ha így nem esünk akkor sosem :D

Sziasztok fórumtársak! …

#329940 Very Mary

Sziasztok fórumtársak!

Kicsit hosszú volt az út (3 hónap), de ma záródtak a shortjaim :-) 1700 pötty (volt majdnem ennyi mínusz is)

Vigyázó szemeim most már az új hatin...már ott is van forgalom látom...csak mi legyen az irány...?

Re: nincs cím

#329938 akpo7 Előzmény: #329923

Jelenleg nem tudok tobbet adni. Mar full shortban vagyok.

A terv szep es a 20K nekem is a cel ebben a korben. Megkockaztatom a 1012-es instrumentumban nincs is sokkal tobb lefele.

Re: nincs cím

#329935 BudFox Előzmény: #329928

na lassan lépek most...még ki kell ugranom Ausztriába...másfél óra, oszt' jövök vissza..addig borítástok be...úgyis esni szokott ha megjövök Osztrákiából :D

Re: nincs cím

#329933 BudFox Előzmény: #329921

igen, mindjárt jön a zutty...KT nagyon magas...Egon szerint most lenne értelme a minuszos KT -nak de az emberek még mindig nem hiszik el az esést

Re: nincs cím

#329929 Pityke35 Előzmény: #329923

Nekem a hetes fej-vállból a célár 14.5k, ha elesik a 20k. De lehet h csak bux 1112 ben valósul meg. 20k nagyon fontos pivot szint, ott eldőlhet az irány.

Re: nincs cím

#329923 Ricsi Előzmény: #329921

Én folyamatosan adogatok, a legfelső 22 200-ról van, aztán 21 600, majd 21 150, majd 20 800. Most várom a 20 600-at, aztán lassan befejezem. Lehet, egy kicsit realizálok majd 20K körül, de azért hagyok nyitva shortot, és ha megy le tovább, újra bővítem.

Szép terv, nem? :D

Re: nincs cím

#329921 akpo7 Előzmény: #329915

En is 531-en, de mar eladtam a felhuzasban. Kov. celar az 500. :)

Alakul a potty, ujra kitagult a KT 200-ra.