Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329928

na lassan lépek most...még ki kell ugranom Ausztriába...másfél óra, oszt' jövök vissza..addig borítástok be...úgyis esni szokott ha megjövök Osztrákiából :D