hl
Waszeitung20800 magasságában bővítettem,adjuk meg az esélyt a további zakónak...bár zúgtunk szépen,de Rg ölég érdekes áll.960 magasságában stop,nem szeretnék belefutni vmi hülye meghúzásba és ugye nem elég magasról vannak :(
Délután nem nagyon leszek,Bud is megy a sógorokhoz ha így nem esünk akkor sosem :D