Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ricsi Előzmény: #329921

Én folyamatosan adogatok, a legfelső 22 200-ról van, aztán 21 600, majd 21 150, majd 20 800. Most várom a 20 600-at, aztán lassan befejezem. Lehet, egy kicsit realizálok majd 20K körül, de azért hagyok nyitva shortot, és ha megy le tovább, újra bővítem.

Szép terv, nem? :D