Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Very Mary

Sziasztok fórumtársak!

Kicsit hosszú volt az út (3 hónap), de ma záródtak a shortjaim :-) 1700 pötty (volt majdnem ennyi mínusz is)

Vigyázó szemeim most már az új hatin...már ott is van forgalom látom...csak mi legyen az irány...?