Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#329878 Csilla76 Előzmény: #329873

akkor mehet egy kis emelkedés végre, aztán még pár kör lefele:-)

mégis likvidáltak..ennyi volt:-(

azért zárogatják a short…

#329873 kelvin

azért zárogatják a shortokat szépen

Re: nincs cím

#329872 Csilla76 Előzmény: #329864

szokott az menni 120 pontot is...az aljától.

ezek a brókerek nagyon be tudják húzni az embert a csőbe, többet záratnak veled, mint amennyit kell.

Re: nincs cím

#329869 Csilla76 Előzmény: #329866

gratulálok, türelemből nektek *10es. Nagyon csodállak titeket én most a bukómat termelem vissza, de ha még fentebb megy, remélem csorog a shortból nekem is egy 200 pont:-)

Szép reggelt, most estem…

#329866 Ricsi

Szép reggelt, most estem haza:)

Shortot bővítettem 21 150 körül, meg 20 800-on. Stop rajta, termeljen rendesen:)

Re: nincs cím

#329864 BudFox Előzmény: #329854

ráadtam..mondjuk még várhattam volna picit..mindegy..aranyszabály hogyha rá akarsz adni valahol akkor 80 ponttal feljebbre állj, mert tuti felmegy addig.

Re: nincs cím

#329855 Csilla76 Előzmény: #329854

mindegy, már likvidáltak, zártam egy csomó kontit kevés maradt..most nagyon überfos nekem minden:-(

én ezt nagyon benéztem..megérdemlem.

már telefonáltam a brokernek, hogy várjon egy kicsikét...ha felfele megy, akkor talán szerencsém lesz. nagy mák lenne. 33 kontit kellene zárnom:-(

most megy az ima nálam..egyelőre még nem léptek, de 11.50kor fognak.

Re: nincs cím

#329854 kelvin Előzmény: #329852

persze hogy fel, nem is gondolnád

Majd akkor ha minden űberfosnak néz ki!

Akkor jön el az 500-1000 pontos fel gap ideje :-D

lesz még fel Csilla tuti, mindig van! nagy elmozdulás sosem jár korrekció nélkül. Úgy ahogy a szakadás is mindig 2 napos minimum!

Re: nincs cím

#329853 BudFox Előzmény: #329845

Wazz..amcsi nagyon zuhan....gondoltam hogy be akrják hozni a zuhanást amit tegnap kihagytak.

Óóóóóó, micsoda kellemes…

#329852 pruntyoke

Óóóóóó, micsoda kellemes meglepetés..

minden megbízásom pozitívan zárult ebben az őrült esésben.. :)))

nem tudtam gép előtt lenni és csak bekukkantottam, hogy mi a pálya..

hát nagyon gyalázatosan néz ki minden a hazai piacon..

fel fogunk valaha ebből állni??

Re: nincs cím

#329844 akpo7 Előzmény: #329838

Ha mar egyszer erre vartunk mar tobb honapja, akkor most legyunk turelmesek. Sztem legalabbis most minden jel megvan, h. ez legyen az a 8. hullam, amit Egon bacsi regebb ota emleget.

Re: nincs cím

#329842 BudFox Előzmény: #329836

igen sokat estünk ebben a két napban..mindenki számít most egy kis felfele kanyarra. szerintem ezért.

Re: nincs cím

#329840 akpo7 Előzmény: #329836

Kivettek 850-en :)

KT miatt nem hiszek a nagy koriban felfele. Max. a prompton huznak kicsit meg delutanig, de tengerentulrol borithatjak ujra.

Re: nincs cím

#329838 BudFox Előzmény: #329833

egon : Elliott ciklus, 20000 alá várjuk, már régóta. Most realizálódhat.

Hogy mennyivel lejjebb ? Sokkal. Bőven vannak lent rések, amelyek várják a betöltést...

nem kell ide szerintem semmilyen stop...csak kivágna egy kis felfelé korrekciókor...majd ha esetleg megindulunk egy jó hírre akkor zárom manuálisan

Re: nincs cím

#329836 kelvin Előzmény: #329833

pff

Ezen nem csodálkozom. Totális a bizonytalanság.

Csak tudnám a KT miért ilyen optimista!