Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329830

felhívtam brókert.. : aztmondja a külföldiek eladnak, ők vannak túlsúlyban.

Forint is nagyon vacak...bróker nem csodálkozna egy leminősítésen sem.

Aztmondja fél hogy tovább esik minden..ügyfelek is félnek..mert szinte mindenki longolt eddig.