Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #329830felhívtam brókert.. : aztmondja a külföldiek eladnak, ők vannak túlsúlyban.
Forint is nagyon vacak...bróker nem csodálkozna egy leminősítésen sem.
Aztmondja fél hogy tovább esik minden..ügyfelek is félnek..mert szinte mindenki longolt eddig.