Re: nincs cím 2010. november 26. 10:58 akpo7 Előzmény: #329836 Kivettek 850-en :) KT miatt nem hiszek a nagy koriban felfele. Max. a prompton huznak kicsit meg delutanig, de tengerentulrol borithatjak ujra.