Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #329852

persze hogy fel, nem is gondolnád

Majd akkor ha minden űberfosnak néz ki!

Akkor jön el az 500-1000 pontos fel gap ideje :-D

lesz még fel Csilla tuti, mindig van! nagy elmozdulás sosem jár korrekció nélkül. Úgy ahogy a szakadás is mindig 2 napos minimum!