Re: nincs cím
kelvin Előzmény: #329852persze hogy fel, nem is gondolnád
Majd akkor ha minden űberfosnak néz ki!
Akkor jön el az 500-1000 pontos fel gap ideje :-D
lesz még fel Csilla tuti, mindig van! nagy elmozdulás sosem jár korrekció nélkül. Úgy ahogy a szakadás is mindig 2 napos minimum!