Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329833

egon : Elliott ciklus, 20000 alá várjuk, már régóta. Most realizálódhat.

Hogy mennyivel lejjebb ? Sokkal. Bőven vannak lent rések, amelyek várják a betöltést...

nem kell ide szerintem semmilyen stop...csak kivágna egy kis felfelé korrekciókor...majd ha esetleg megindulunk egy jó hírre akkor zárom manuálisan