Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #329838

Ha mar egyszer erre vartunk mar tobb honapja, akkor most legyunk turelmesek. Sztem legalabbis most minden jel megvan, h. ez legyen az a 8. hullam, amit Egon bacsi regebb ota emleget.