Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: nincs cím

#329418 kelvin Előzmény: #329407

:-D

aki mer az nyer!

Én nem zárom, csak, holnap, jó a beker, 800 ponttal fentebb kb szóval futtatom.

Re: nincs cím

#329412 BudFox Előzmény: #329407

én nem zárok semmit se, még akkor se ha lesz ettől feljebb is, mert most minden megint a további esés mellett szól...

tartjuk ezt a shortot még egy kicsit..

Re: nincs cím

#329410 BudFox Előzmény: #329388

Képzeld el ha holnap felébrednek az amcsi alapkezelők, és meglátják a mai zuhanást...vagy ilyenkor ők is dolgoznak ? Londonon keresztül ?

bár nemhiszem..forgalom nem nagy még a zuhé ellenére sem.

Re: nincs cím

#329407 Kezdő Előzmény: #329383

Minden tisztelettel, de erre már ráfaragtunk egyszer, most remeg a kisujjam, hogy zárjak-e... Szép hasznom lenne, nagyon hajlok a zárásra.

Re: nincs cím

#329405 kelvin Előzmény: #329403

Hallod mester! Mi lett a faktoroddal? Grat a szériához, remélem lassan egyenesbe érsz végre!

Re: nincs cím

#329404 kelvin Előzmény: #329399

bili, de csatlakoznék

jövőhét végén igen sokat innánk annak örömére :-)

Majd levágunk egy disznót, ha így lesz :-D

Re: nincs cím

#329403 matgab Előzmény: #329399

Úgy zuhanunk, hogy közben nem esik a forint az eur-hoz képest.

Azaz ezek még mindig a manyupok lesznek akik adják és nem a külföldiek.

Ők majd hétfőn...

Re: nincs cím

#329402 kelvin Előzmény: #329386

Megnéztem azt is, de ez is jó, csak már nem aktuális :-D

tiéd célára jobban tetszik, otit beönthetnék már, nem kellene hogy a rés tartsa

vagyis már nincs rés, de essen az is végre :)

Re: nincs cím

#329396 BudFox Előzmény: #329383

Sőt, ha 500 alá zár akkor lesz csak nagy momentum lefele..meg aztán mondtam hogy a nyakvonalat csináljuk most.

Re: nincs cím

#329388 _pda_ Előzmény: #329372

alakul ez, oti megtekinti még ma az 5k alatti levegőt, ha így folytatják

Re: nincs cím

#329387 BudFox Előzmény: #329378

Wazz..nagyon öntik a piacot...és ráadásul úgy hogy a főmuftik itt sincsenek USA -ból

Re: nincs cím

#329386 Kissherceg Előzmény: #329383

ez a rajz nem jó, mert se a teteje, se az alja nincs pontosan beállítva... Nézd inkább Én TAm :)) ne spamelj :D

Re: nincs cím

#329384 Alex74 Előzmény: #329378

Én meg visszavettem a 2/3-át

Holnap nem vagyok, elgondolás bejött, innen akár pattanhat is (bár egyre kevésbé hiszek benne)

Ha mégis töri a támaszt, akkor talán hétfőn még adhatok