:-D
aki mer az nyer!
Én nem zárom, csak, holnap, jó a beker, 800 ponttal fentebb kb szóval futtatom.
:-D
aki mer az nyer!
Én nem zárom, csak, holnap, jó a beker, 800 ponttal fentebb kb szóval futtatom.
Én vágok most is, meg jövő héten is, pedig még hatim sincs:-)
én nem zárok semmit se, még akkor se ha lesz ettől feljebb is, mert most minden megint a további esés mellett szól...
tartjuk ezt a shortot még egy kicsit..
Képzeld el ha holnap felébrednek az amcsi alapkezelők, és meglátják a mai zuhanást...vagy ilyenkor ők is dolgoznak ? Londonon keresztül ?
bár nemhiszem..forgalom nem nagy még a zuhé ellenére sem.
Minden tisztelettel, de erre már ráfaragtunk egyszer, most remeg a kisujjam, hogy zárjak-e... Szép hasznom lenne, nagyon hajlok a zárásra.
Hallod mester! Mi lett a faktoroddal? Grat a szériához, remélem lassan egyenesbe érsz végre!
bili, de csatlakoznék
jövőhét végén igen sokat innánk annak örömére :-)
Majd levágunk egy disznót, ha így lesz :-D
Úgy zuhanunk, hogy közben nem esik a forint az eur-hoz képest.
Azaz ezek még mindig a manyupok lesznek akik adják és nem a külföldiek.
Ők majd hétfőn...
Megnéztem azt is, de ez is jó, csak már nem aktuális :-D
tiéd célára jobban tetszik, otit beönthetnék már, nem kellene hogy a rés tartsa
vagyis már nincs rés, de essen az is végre :)
500 alatt réssel esne igen szeretném a mikulást :)
Sőt, ha 500 alá zár akkor lesz csak nagy momentum lefele..meg aztán mondtam hogy a nyakvonalat csináljuk most.
az sose árt, vakon adtam rá, mert csak netbroker van... főnök gépét lenyúltam :D
alakul ez, oti megtekinti még ma az 5k alatti levegőt, ha így folytatják
Wazz..nagyon öntik a piacot...és ráadásul úgy hogy a főmuftik itt sincsenek USA -ból
ez a rajz nem jó, mert se a teteje, se az alja nincs pontosan beállítva... Nézd inkább Én TAm :)) ne spamelj :D
Én meg visszavettem a 2/3-át
Holnap nem vagyok, elgondolás bejött, innen akár pattanhat is (bár egyre kevésbé hiszek benne)
Ha mégis töri a támaszt, akkor talán hétfőn még adhatok
650-en van a 100-as fibó, ha alatta zár akkor nagyon nagy lejtő lehet belőle
http://3.bp.blogspot.com/_PrlCNRSf0cY/TO2AdNC4wtI/AAAAAAAAAE8/lpEEVllGR-Y/s1600/104.jpg
TErmészetesen 850 alatt én is bővítettem, de all in csak 400 alatt
ugyanis a mai nappal a sziget megerősítést kapott, igaz van még egy óra, de lerágom a ...., ha 0-ba húzzák