Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #329383ez a rajz nem jó, mert se a teteje, se az alja nincs pontosan beállítva... Nézd inkább Én TAm :)) ne spamelj :D
ez a rajz nem jó, mert se a teteje, se az alja nincs pontosan beállítva... Nézd inkább Én TAm :)) ne spamelj :D