Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #329372Én is, meneküljetek. Pont most van pü tervezés a cégnél bazzz... 800 alatt adtam volna, de nem hittem így zakkanunk...
Én is, meneküljetek. Pont most van pü tervezés a cégnél bazzz... 800 alatt adtam volna, de nem hittem így zakkanunk...