Hozzászólás
kelvin650-en van a 100-as fibó, ha alatta zár akkor nagyon nagy lejtő lehet belőle
http://3.bp.blogspot.com/_PrlCNRSf0cY/TO2AdNC4wtI/AAAAAAAAAE8/lpEEVllGR-Y/s1600/104.jpg
TErmészetesen 850 alatt én is bővítettem, de all in csak 400 alatt
ugyanis a mai nappal a sziget megerősítést kapott, igaz van még egy óra, de lerágom a ...., ha 0-ba húzzák