Re: nincs cím 2010. november 25. 15:48 matgab Előzmény: #329399 Úgy zuhanunk, hogy közben nem esik a forint az eur-hoz képest. Azaz ezek még mindig a manyupok lesznek akik adják és nem a külföldiek. Ők majd hétfőn...