Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #329399

Úgy zuhanunk, hogy közben nem esik a forint az eur-hoz képest.

Azaz ezek még mindig a manyupok lesznek akik adják és nem a külföldiek.

Ők majd hétfőn...