Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

BUX 1012

Re: nincs cím

#329378 Kissherceg Előzmény: #329372

Én is, meneküljetek. Pont most van pü tervezés a cégnél bazzz... 800 alatt adtam volna, de nem hittem így zakkanunk...

Re: nincs cím

#329374 BudFox Előzmény: #329368

ezt is megértem......

de most nagyon összetornyosultak a rossz hírek a régióban...ezért volt ez szerintem.

Re: nincs cím

#329365 Csilla76 Előzmény: #329347

én vagyok pánikhangulatban, hogy nem tudom zárni a longomat:-((( mire beállnék, elmennek mellettem.

Na azért ekkora elmozdul…

#329360 kelvin

Na azért ekkora elmozdulásra nem gondoltam. Főleg forgalom nélkül.

Totál shortban jól esik, de akkor is sok mára

Re: nincs cím

#329353 BudFox Előzmény: #329347

nincsen ma USA, ezért alacsony a forgalom..különben már 20 Mrd lenne...és ha holnap felébrednek, meglátják mit műveltünk itt ma....holnap folytatják az USA spekulánsok a borítást.

Hát ez a mai nap... Ezt …

#329352 Fornit

Hát ez a mai nap... Ezt hétfő keddre "terveztem", pénteken meg egy kényelmes shortnyitást 22200körül.

Re: nincs cím

#329347 kelvin Előzmény: #329332

Bakker Bud legalább ne beszélj már ostobaságokat. Milyen pánik hangulat? Az hogy beöntöttek? OTP 5 mios forgalma van és 1 óra van hátra.

Pánikhangulatban 4-5szöröse

Re: gh

#329342 BudFox Előzmény: #329338

OTP is nagyon gyenge már régen...semmi erő nincsen benne..tegnap amikor megtépték az USA -t OTP akkor is állandóan visszaöntötték.

Re: gh

#329338 matgab Előzmény: #328632

11.24-én írtam:

abszolút long hangulat van, de a telekom, ami mostanában a többiek előtt megy meg gyanúsan eseget...

Lehet, hogy megint ő mutatja az irányt?

Re: nincs cím

#329332 BudFox Előzmény: #329330

most látom a szalagcímet : "román cáfolat az államcsőd veszélyéről"

egy kalap alá vesznek minket a románokkal..ezért is zuhanunk...pánik hangulat van szinte..mondjuk forgalom nem nagy

Re: nincs cím

#329331 Csilla76 Előzmény: #329330

biztos longolni akarja, akárcsak én, és azt gondolja, hogy hm..ennél lentebb már nem mehet ma:-(

hogy állnak ki 750 ről p…

#329330 Fornit

hogy állnak ki 750 ről pedig még nem is kötöttek ott. Az előbb még több mint 170konti állt bent.