Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329347

nincsen ma USA, ezért alacsony a forgalom..különben már 20 Mrd lenne...és ha holnap felébrednek, meglátják mit műveltünk itt ma....holnap folytatják az USA spekulánsok a borítást.