Re: nincs cím 2010. november 25. 15:09 BudFox Előzmény: #329330 most látom a szalagcímet : "román cáfolat az államcsőd veszélyéről" egy kalap alá vesznek minket a románokkal..ezért is zuhanunk...pánik hangulat van szinte..mondjuk forgalom nem nagy