Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #329330

most látom a szalagcímet : "román cáfolat az államcsőd veszélyéről"

egy kalap alá vesznek minket a románokkal..ezért is zuhanunk...pánik hangulat van szinte..mondjuk forgalom nem nagy