Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #329332

Bakker Bud legalább ne beszélj már ostobaságokat. Milyen pánik hangulat? Az hogy beöntöttek? OTP 5 mios forgalma van és 1 óra van hátra.

Pánikhangulatban 4-5szöröse