Re: nincs cím 2010. november 25. 15:17 kelvin Előzmény: #329332 Bakker Bud legalább ne beszélj már ostobaságokat. Milyen pánik hangulat? Az hogy beöntöttek? OTP 5 mios forgalma van és 1 óra van hátra. Pánikhangulatban 4-5szöröse