Re: gh 2010. november 25. 15:12 matgab Előzmény: #328632 11.24-én írtam: abszolút long hangulat van, de a telekom, ami mostanában a többiek előtt megy meg gyanúsan eseget... Lehet, hogy megint ő mutatja az irányt?