Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gh

matgab Előzmény: #328632

11.24-én írtam:

abszolút long hangulat van, de a telekom, ami mostanában a többiek előtt megy meg gyanúsan eseget...

Lehet, hogy megint ő mutatja az irányt?