Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1012

Re: nincs cím

#328306 Alex74 Előzmény: #328297

Lehet kiveszem a visszavételt 21800 körülről, ha esetleg reggel pánik lenne akkor ráérnék zárni. De hát ki tudja mi lesz éjjel Amerikában

Re: nincs cím

#328297 Vilaghalo Előzmény: #328292

erős támasznak tűnik a 22000, de már tényleg eleshetne, igaz a shortomból sikerült kirázni.

Re: nincs cím

#328287 akpo7 Előzmény: #328278

Nem nagyon megyunk eszak fele, de azert raktam egy stopot a ma es tegnap nyitott shortokra.

Re: nincs cím

#328284 Csilla76 Előzmény: #328282

igen, ott is akartam. a másikat amit ott nyitottam, szintén lezárnám:-) azt bukóban persze.

Re: nincs cím

#328282 Benjoe Előzmény: #328281

Ha most 22000 környékén meghígítottad a longodat, akkor szerintem 22200 környékén dobd az egészet. Persze csak szigorúan magánvélemény, nem tanács akart lenni.

Re: nincs cím

#328274 Csilla76 Előzmény: #328272

igazad lehet, lehet, hogy megint szívatás van? most shortosok, aztán longosok jönnek?:-)

biztosan az írek, meg a koreai helyzet miatt.

Re: nincs cím

#328272 pruntyoke Előzmény: #328270

nem vagyok benne nagyon biztos, hogy a mai napon adat függő a kereskedés..eddig minden adat jó lett mégis esik szinte minden piac..

kíváncsi leszek amcsi nyitóra..

Re: nincs cím

#328270 Csilla76 Előzmény: #328262

hát kerek szám, meg támasz. hátha pattanunk. már vettem fent, és kár, hogy nem dobtam, mindegy. adatot megvárom. már nincsen sok hátra.

Re: nincs cím

#328262 Alex74 Előzmény: #328253

miért, mi van ott?

21800-on inkább ha nagyon venni szeretnél, alatta 21500-on

Re: nincs cím

#328261 kerikoma Előzmény: #328251

Reggel fele így nem álltak, minket meg úgy megöntöttek, hogy 21965-ig meg sem álltunk...