Re: nincs cím 2010. november 23. 14:23 pruntyoke Előzmény: #328270 nem vagyok benne nagyon biztos, hogy a mai napon adat függő a kereskedés..eddig minden adat jó lett mégis esik szinte minden piac.. kíváncsi leszek amcsi nyitóra..