Re: nincs cím 2010. november 23. 14:17 Csilla76 Előzmény: #328262 hát kerek szám, meg támasz. hátha pattanunk. már vettem fent, és kár, hogy nem dobtam, mindegy. adatot megvárom. már nincsen sok hátra.