Re: nincs cím 2010. november 23. 14:25 Csilla76 Előzmény: #328272 igazad lehet, lehet, hogy megint szívatás van? most shortosok, aztán longosok jönnek?:-) biztosan az írek, meg a koreai helyzet miatt.