Köszönjük Ricsi
hát maradnak a shortok.....azért csak-csak elfáradnak odaát is majd a sok longgal, és eladnak mindent... .-))) ....valamikor
Köszönjük Ricsi
hát maradnak a shortok.....azért csak-csak elfáradnak odaát is majd a sok longgal, és eladnak mindent... .-))) ....valamikor
Minden felkötve,kivétel nélkül,bux 21953 hati 21980....vszeg ma sem lesz nagy usák esés.
ma nagyon korán lesz indi, nem mérvadó, de muszáj így beszélnem a brokival
meglehet,
viszont a KT elég magas it nálunk, ami most nem is akkora baj, mert ha holnap lesz USA ban egy kis felfelé korrekció akkor nem kell hogy megvegyenek minket mindenáron, mivel még akkor is bőven nagyobb kt -ban leszünk mint ami normális lenne...
vsz 11k akkor is megfogja
majd 3x-ra nem,sztem holnapra pattincs lesz, de shorttot nem zárok, lekötésben veszek otit inkább
azért tegnap nem álltak fel a végére...jó lenne ha ma se, két nap az már elég szép zuhanás igy egyben.
Mekkora a kt %-ban? szerintem nem alacsony így ránézésre
Remélem,Rg vel már mutyizzák...
Vki nem baxná fejbe a magyar piacot egy lapáttal? :D
Véletlen 770-re tettem be visszavételt
Érdekesen nézett ki :o))
Miért nem engedik hatit esni? talán majd záróban lekötik brutál?
szerintem nem fogják..két nap egymás után amikor nagy zuhanás van, ez már ott is sokaknak megárt szerintem és longokat fognak zárni...tán olyanokat amik 1 éve nyitódtak.
akik 950 környékén szép mennyiséget bevásároltak, vajh mit tudhatnak??
megelőztél.. :))
ép most akartam írni, hogy vajon a mai napot is megveszik-e mint meg annyiszor az idén..
:)
Usa -t szépen taccsra tették ma is...nézzük fel tudnak -e állni 125. ször is idén ? :--)))
csak eljátszom a halandóságot, hogy pörgessem a fórumot :)
Le van csapva minden,hati meg überoptimista...