Addig meg csak nyomják lefelé ...
;)
990 -től felfelé betettem lépcsőzetesen eladásra.
Addig meg csak nyomják lefelé ...
;)
990 -től felfelé betettem lépcsőzetesen eladásra.
további oldalazás 930 körül ...
;)
1000 alatt picivel kiszállok.
csak a papír teljesítménye nem tükrözi vissza az elsőségét :S
Az üzleti márkák 25 tagú rangsorának első helyét a nem száz százalékban hazai tulajdonban lévő, ám magyar munkaerőt és menedzsmentet foglalkoztató Rába nyerte, mely a hetekben elnyerte Figyelő TOP 200 Az év legeredményesebb magyar vállalata díjat is. A járműipari cég elsősorban az identitás, ismertség és jó hírnév kritériumokra kapott magas pontszám alapján végzett az élen.
http://www.privatbankar.hu/cikk/hircentrum/magyar_brands_ezek_a_legjobb_magyar_markak_39603
de nagyon.....nulla forgalom...öntés vagy meghúzás lesz belőle?
Az biztos, ha a C pont kijelölésre kerül és a B fölé megyünk venni kell szerintem.
köszönöm szépen..alapvetően összevág az elképzelésemmel...
még egy kis elliot ciklust is belel lehet kényszeríteni:
[URL= http://www.imagebam.com/image/f4d7ce104338808][IMG] http://thumbnails29.imagebam.com/10434/f4d7ce104338808.jpg[/IMG][/URL]
én valami ilyesmire számítok, hogy a 200-alá szúratják és elkezdik, majd eszetlenül tépni:
http://www.imagebam.com/image/185250104337932
a hosszabb trendvonal fogja megfogni /talán/
sziasztok...hogy látjátok a papírt?
én azt látom, hogy az emelkedő csatornát kb. 940-nél letörte és vissza tesztelte
lefordult ezután..
meddig mehet le?...lokális alj 910-nél...de lemehetünk 880-ig is
a forgalom nem mutat emelkedésre utaló jelet
Igazat szóltál megint. :-)
Akkor maradjunk meg továbbra is a teljes reménytelenségben....
Lássuk a medvét.
vadászka-vadászka !
macilány vagyok, nem pedig a sajtos holló :o)
a funda itt se érdekel senkit, a technika meg benne van az ábrádban.
értem...)
Szeretettel látunk itt szerény körünkben, részünkről a megtiszteltetés
egy ilyen széleskörű világgazdasági, pénzpiaci, tőzsdei ismeretekkel rendelkező tőzsdecápa lány? tanácsait szívesen vesszük. Meg is ragadnám az alkalmat és újra kezdetként egy Rába spekulációt megerősítő, semlegesítő vagy tán esetleg egy lebeszélő szakmai meglátást
közölhetnél itt velünk.Te hogy látod ezt, ha egyáltalán figyeled?
igen is, meg nem is :o)
kivi leszek a további kettőre ... most megtippeltem magamban.
Volt mostanában Oti is, meg építek Danut, meg Grafit csipkedem óvatosan, de a fő project most ez lesz az elkövetkezendőkben.
Van még további két kiszemelt, azokat majd akkor, ha oda is beírok.
OTP-t most már drágállom kicsit ezeken a szinteken.
Te tőzsdézel még? :-)