Re: Új szegmensben ért el sikert a Rába a FÁK piacon 2010. október 28. 15:55 Dr. ursi Előzmény: #319462 vadászka-vadászka ! macilány vagyok, nem pedig a sajtos holló :o) a funda itt se érdekel senkit, a technika meg benne van az ábrádban.