Gyanús is volt, hogy valami csavar van a történetben. :-)))
Gyanús is volt, hogy valami csavar van a történetben. :-)))
;-)
Te is régi tőzsdés vagy már, mostanra bizonyára rájöttél, hogy itt, ezen az életveszély piacon védeni kell a testi épséged, mert simán betámadnak mindenfelől, ha nem teszed.
Valahogy úgy kell elhelyezni a karjaidat, hogy az egyikkel védve legyen a lábad köze és egyben tudd vele védeni a gyomrodat is.
Így kivédhetők a várható tökön rúgások, meg a gyomrosok egyben.
A másik karodat, kezedet úgy próbáld meg elhelyezni, hogy a füleid, az orrod, meg a szád is takarva legyen, így elkerülhető, hogy valami oda nem illőt csúsztassanak be a szemfülesek.
Sajnos még így is védtelen maradsz hátulról, oda is kell találni valami védelmi megoldást, mert biztos akad olyan, aki szívesen betolna majd oda is előbb-utóbb egy lópikulát. :-)
Így én, a csütörtöki, pénteki történések után keményen elhatároztam, hogy erről a gagyiről semmi jót nem fogok írni, egészen 1800 Ft-os árfolyamig , amíg el nem éri, amíg annyi nem lesz.
Majd ha ott körül elkezdem dicsérni, akkor elkezdhetsz gyanakodni a további tartást illetően.
nem-nem.
volt amikor szépen hozott a konyhára, de aztán igencsak megégettem vele magam, jól odakozmált az egész.
Dr. ursi ne lenne szívós, kitartó ? :o))) ugyanmá !
csak rábában utazol mostanság ?
hát én sem értem.....zöld vagyok?
Üdv. Disco.!:-) Lencselevesest azért követed még? :-)))))
Szerintem is szép az ábra, de most úgy gondolom, elég közel van már az a nov.15., így kénytelen leszel drágábban vásárolni....:-)))
Belátom vétkeztem, tévedtem.
Vén csökönyös szamarakkal megesik az ilyen dolog.
Nehéz az ilyen begyepesedetteket győzködni már.
Minél öregebb egy fa, annál nehezebb hajlítani. Aki akarja, kitartóbbnak, szívósabbnak kell annak lenni....
szia...nagyon pesszimista lettél...a forgalomban teljesen igazad van
a többit meglátjuk
én mondtam neked, hogy szívesen adok tanácsot :o))) túl drágának tartottad, pedig örömmel alkudoztam volna :o) veled.
Ó anyám, megfordult velem a világ! :-)
Merre jártál szépséges, tehetséges? :-)
El voltunk itt veszve nélküled, sok pénzt buktam, hogy elengedted, nem fogtad kezem: :-)
Van Isten, van remény így, hogy visszatértél közzénk. :-)
Jól vagy drága?
szép ábra.
tetszenek ezek a piros és zöld gyertya kompozíciók :o)
Tegnap mondták egy tőzsdés előadáson, hogy venni kell.
Én meg azt néztem, hogy egy zászló, ez egy-két napon belül eldől, ha az. Akkor a célár 836.
hogyan lesz ebből hatalmas esés, ha fülescsészét látsz?
Ez egy böszme nagy kávés köcsög, valami 23.000-es célárral, nemde? ;)
Én úgy látom valakik csendben gyűjtögetik......
Ráadásul azt még nem is mondtam nektek, hogy tegnap délután nézegettem ennek a junknak a grafikonját, és az, amit a nézegetés közben hirtelen észrevettem, az igencsak megviselt.
Úgy elkapott az idegesség, amikor azt a félelmetesen borzasztó alakzatot észrevettem, hogy hirtelen elkezdtem izzadni és egyben kirázott a hideg is, a gyomrom összeszorult a rátört hirtelen idegtől, a kezem úgy remegett, hogy alig tudtam gyorsan kikapcsolni a gépet.
El is mentem otthonról hirtelen, jó bő két óra hosszás séta után, az őszi nap lemenő sugaraiban, meg a színesedő fák leveleiben gyönyörködve tudott csak oldódni bennem a feszültség annyira, hogy újra megmerjem közelíteni a házat. A gépet természetesen már bekapcsolni se mertem tegnap este, egész éjszaka gyűjtöttem a bátorságot, hogy reggel indítani legyen erőm.
Most nagy félelemmel újra áttekintve az alakzatot, szinte bizonyosan be is fog következni az ,amitől minden Rába tulajdonos retteg, a hatalmas esés.
Közzé is teszem, mit vettem észre a charton, de azt javaslom, hogy csak 18 éven felüli, igen erős idegrendszerrel megáldott részvény tulajdonosok nézzék meg, illetve erős nyugtató javallott a gyengébb idegrendszerűeknek, a 950 feletti szintekről beragadtaknak meg egyenesen egyáltalán nem javaslom, az esetleges lelki, idegi sérülések, a harakiri elkövetését megelőzendő.
Szóval jól gondoljátok meg, mielőtt rákattannátok a linkre:
http://kepfeltoltes.hu/101028/R_ba_2010.10.28._www.kepfeltoltes.hu_.png
November 15-ig van még elég idő tán az alakzat megvalósulására, ha felsőbb erők bele nem köpnek a levesbe vagy bele nem tojnak megint a bilibe.
oksa, majd ha 800alatt lesz, lehet élni fogok ezzel az opcióval ;-D
Segítek én neked, megveszem tőled 860-ér.
Baráton úgy segít az ember, ahogy tud. ;-)